POLOT - EDUKACJA

Fryzjerstwo jest ogromne, a możliwość ciągłego rozwoju i tworzenia osobliwych form, popartych rzetelnym warsztatem sprawia, że ten fach nigdy się nie nudzi. Edukacja Fryzjerstwa Męskiego POLOT powstała, by dzielić się i budować świadome podejście do tworzenia harmonijnych kształtów, nie zabijając przy tym kreatywności. Wierzymy, że wiedza poparta praktyką połączona z wyważoną fantazją, nadaje naszej pracy polotu oraz sporo satysfakcji.

Połączyliśmy nasze doświadczenie zawodowe z odbytymi licznymi kursami, prowadzonymi przez najlepszych ludzi w swoim fachu. Dzięki temu stworzyliśmy program dający dużo wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Jesteśmy aktywni zawodowo i sami ciągle szukamy nowych dróg rozwoju by dać wam zoptymalizowany program szkoleniowy dopasowany do rosnących stale standardów.

KURSY

SZKOLENIOWCY

Jakub Ciężadlik aka Bambo

Zajmuję się zawodowo fryzjerstwem męskim od 2015 roku- wtedy też otworzyłem Barber Lot. Regularnie się szkole i szukam nowych metod/technik oraz rozwiązań fryzjerskich. Lubię dzielić się swoją wiedzą, a praca z innymi ludźmi sprawia mi przyjemność i przyśpiesza mój rozwój. Serio jaram się tym co robię, a jeśli chcesz, to zarażę i Ciebie! Do zobaczenia!

Kacper Kowalski aka Brykiet

Jestem zawodowym barberem od 6 lat. Pracowałem i zdobywałem swoje doświadczenie w wielu barbershopach w Polsce i na świecie, a między innymi zaczynałem nie gdzie indziej jak w Barber LOT. Rozwój osobisty i dążenie do bycia najlepszym – to moja życiowa dewiza. Dlatego wybrałem też taki zawód, a nie inny. Zawód, w którym się spełniam, ponieważ szansę na progres oraz poznawanie ciekawych osób mam każdego dnia. Zapraszam Cię do mojego świata, ale gwarantuję – w połowę opowieści i tak nie uwierzysz!

Steven Buzassy

Cześć wszystkim! Jestem Steven i pochodzę z Budapesztu. Moja przygoda z fryzjerstwem zaczęła się w 2006 roku dzięki mojemu ojcu, który mnie wszystkiego nauczył od podstaw. W późniejszych latach, by doskonalić swój warsztat udałem się do Londynu. Właśnie tam trafiłem do Sasson Academy i HOB Academy, gdzie szlifowałem swoje umiejętności i poszerzałem swoją wiedzę. W 2016 roku sam zacząłem prowadzić szkolenia fryzjerskie oraz salon, który nazywa się Circle Budapest i znajduje się w samym sercu Budapesztu. Moje kursy opieram na mieszaniu fundamentalnych technik fryzjerskich z kreatywnymi metodami strzyżenia, dodatkowo wplatając w to wszystko nowoczesny sznyt. Podczas szkoleń staram się pokazać kursantom, że kreowanie fryzur, to nie tylko cięcie włosów, ale też myślenie o kształtach czy usposobieniach klientów. To jeden z powodów, przez który napisałem książkę o fryzjerstwie, opowiadającą o tym pięknym procesie, jakim jest strzyżenie. Wierzę, że wiedza, którą przekazuję podczas szkoleń jest przydatna w codziennej pracy w salonie i przekłada się na większą ilość zadowolonych klientów. Będziemy mieli okazję spotkać się w Krakowie na jednodniowym szkoleniu LOOK&LEARN lub wydłużyć go o dodatkowe dwa dni warsztatowe, a który wariant wybierzesz zależy już od Ciebie. To będzie moje pierwsze szkolenie w Polsce, jestem bardzo podekscytowany i nie mogę się doczekać! Do zobaczenia, to będzie super czas!